Відгуки про компанію "LadyTop" Жіночий Одяг, Взуття
- Покупець
- Яна Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталия Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо вам за відгук і за замовлення
- Коментар продавця
- Інна Щ.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Александра П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
отправили товар спустя 3 или 4 дня (для магазина на проме очень долго, обычно в тот же или на следующий день все отправляют), оплатила всю сумму сразу, но накануне дня отправки перезвонили и сказали, что того что я заказывала скорее всего нет в наличии на складе... это был шок... слава богу в итоге костюм был и его таки отправили мне... но осадочек как говорится все равно остался... сам костюм отличный, все хорошо, по товару претензий нет))) но вот с логистикой вам ещё надо поработать
- Коментар продавця
Добрий день, у нас вказано що відправка на протязі 3-4 роб.днів, вам відправили навіть швидше , вели з вами розмову, і сповіщали про всю ситацію наперед, зараз надворі війна і з логістикою проблема у всієї країни.
- Коментар продавця
- Елена С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже задоволена, вчора заказала сьогодні забрала, ціна і качество, клас, буду замовлення ще робить, Бажаю процвітання та всім мирного неба!
- Коментар продавця
Дякуємо вам велике за теплі слова, за замовлення і за відгук!
Носіть з задовеленням!
Будемо чекати Вас знову в гості.
- Коментар продавця
- Денис В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Размер в сантиметрах был тот,что нужно,но кроссовки оказались малы, поскольку узкие. При покупке учитывайте. А так все устроило.
- Юлія Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отличный продавец. Связались для уточнения по заказу быстро. От сделки остались только положительные впечатления. Всегда приятно иметь дело с порядочными людьми. Оперативная отправка)
- Коментар продавця
Дякуємо велике за замовлення і за залишенний відгук! Носіть з задоволенням)
- Коментар продавця
- НатальяУгода на маркетплейсі Prom.ua
Ирина.продавец Яна внимательно и быстро обслужила,изделием очень довольна спасибо,хай вам щастить
- Коментар продавця
Дякуємо Вам велике, дуже приємно що ви залишили відгук, носіть з задоволенням.
Мирного нам всім неба над головою!
- Коментар продавця
- Екатерина Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замечательный костюм, качество супер
