Кошик
699 відгуків
LadyTop
+380 (98) 324-37-59

Жіночі Сапоги, Ботільйони, Ботинки, Ботфорти, Уггі, Дутики

Хочете купити взуття на зиму, весну чи осінь, тоді Вам до нас, у нас є дуже стильні модні уггі, дутики, гумові чоботи, так само для тих, хто хоче виглядати елегантно, є високі ботфорти на низькому ходу і на підборі. Ціни дуже демократичні, майже як оптові. Дуже швидка доставка, відправка по мінімальній передоплаті. Для тих, хто ще не визначився з вибором, але хоче себе з чимось Вітаємо, ми постараємося допомогти вам.
Сапоги бувають різні: зимові, Де, замшові, шкіряні, з замінниками шкіри і замші, високі, низькі, загалом, різноманітність заколює. Вони можуть бути на низькому кабелю, високому, на танкетці, на платформі (можна бути прихованою).
Уггі це дуже зручне і тепле зимове взуття.  Їх роблять з замші, шкіри, замінників шкіри та замші, всередині обов'язково густою, щільною набічної хутра, овечки. Підошва плоска, раніше угги були призначені тільки для збереження тепла ніг. Але їхні функції далеко не закінчуються у сьогоднішньому світі на постачанні тепла, на зовнішній вигляд дуже різноманітний, їх прикрашають безліччю страз, камені, намистини, палітра кольорів не мають меж.
Ботільйони — це короткі черевики на підборі, танкеті, платформі. Це шикарний варіант для елегантного образу, таке взуття підходить для повсякденної шкарпетки, а також для походу в гості, на вечірку, свято, до клубу.

Хочете купити взуття на зиму, весну чи осінь, тоді Вам до нас, у нас є дуже стильні модні уггі, дутики, гумові чоботи, так само для тих, хто хоче виглядати елегантно, є високі ботфорти на низькому ходу і на підборах. Ціни дуже демократичні, практично як оптові. Дуже швидка доставка, відправка за мінімальною передоплатою. Для тих, хто ще не визначився з вибором, але хоче себе з чимось порадувати, ми постараємося допомогти вам.
Чоботи можуть бути досить різноманітні: зимові, деми, замшеві, шкіряні, із замінниками шкіри та замші, високі, низькі, загалом, різноманітність зашкалює. Вони можуть бути на низькому каблучці, високому, на танкетці, на платформі (яка може бути прихованою).
Уггі це дуже зручне та тепле зимове взуття. Їх роблять із замші, шкіри, замінників шкіри та замші, всередині обов'язково густе, щільне набивне хутро, овчина. Підошва плоска, раніше уггі були призначені лише для збереження тепла ніг. Але в нинішньому світі їх функції далеко не закінчуються на наданні тепла, вигляд дуже різноманітний, їх прикрашають безліччю страз, каміння, намистин, колірна палітра не має меж.
Ботильйони – це короткі черевики, які бувають на підборах, танкетці, платформі. Це шикарний варіант для елегантного образу, таке взуття підходить для повсякденного носіння, а також для походу в гості, на вечірку, свято, клуб.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner