Кошик
699 відгуків
LadyTop
+380 (98) 324-37-59

Жінки Босоножки, Сандалі, Шлепанці, В'єтнамки!

Дорогі наші клієнти радіють, що Вам подобається ваша якість і різноманітність!

У нас найкращий товар, цього літа ви будете невідразні. Всі Босоножки дуже модні, стильні з останньої колекції. Всі ціни дуже низькі, у нас постійно вітаються знижки.

На платформі, на низькому ходу, на підборі, на танкетці, з відкритим і закритим носом. Верх - екожа, екозамш, лак, силикон.

Що таке босоножки? Босоножки - це найпростіша і зручніша форма взуття, що складається з підошви, прикріпленої до стопи за допомогою ремішків.

Що таке босоножки? Звичайно ж маст хев для стильного і практичного гардеробу! Нині босоножки мають інший опис, а їхня різноманітність набагато більша, ніж стародавні. Не обов’язково бути лише однією парою, адже кожен образ у гардеробі може мати вдачний фасон. На думку стилістів, босоножки — це « ковток свіжого повітря» для тих, хто прагне виглядати елегантно, жіночно і комфортно. 

Весь товар Турецького або Українського виробництва

Відсилання протягом 1-2 рабів.Днів, по мінімальній передоплаті 120 грн якщо відправка Нової поштою.

 

Дорогі наші Клієнти раді тішити Вас якістю та різноманітністю!
У нас найякісніший товар, цього літа ви будете чарівні. Усі Босоніжки дуже модні, стильні з останньої колекції. Усі ціни дуже низькі, у нас постійно вітаються знижки.
Різновид босоніжок є і на платформі, на низькому ходу, на підборах, на танкетці, з відкритим та закритим носком. Верх - екошкіра, екозамш, лак, силікон.
Що таке босоніжки? Босоніжки - це найпростіша і найзручніша форма взуття, що складається з підошви, прикріпленої до стопи за допомогою ремінців.
Що таке босоніжки? Звичайно ж маст хев для стильного та практичного гардеробу! Сьогодні босоніжки мають інший опис, а їхня різноманітність значно перевищує старовинні види. Не обов'язково обмежуватися однією парою, адже для кожного конкретного образу в гардеробі можна підібрати вдалий фасон. На думку стилістів, босоніжки – це «ковток свіжого повітря» для тих, хто прагне виглядати витончено, жіночно та комфортно.
Весь товар Турецького чи Українського виробництва
Відправка протягом 1-2 робочих днів, за мінімальною передоплатою 120 грн якщо відправка Новою поштою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner