Кошик
699 відгуків
LadyTop
+380 (98) 324-37-59

Платня жіночі БАТАЛ Р-ри 48-56

Великі розміри ✔ Великі можливості!

Оригінальні і сміливі фасони, різні факти тканини, різноманітні кольорові рішення в поєднанні з якісним покривом і широким поруч від 48 до 72 розміру ✔ Одним з основних переваг нашого магазину, який постійно користується нашими клієнтами.

Одяг великих розмірів має свої особливості: Вона повинна бути добре смоделована, виглядати не дуже консервативно і враховувати фізіологічні особливості повних жінок.

Ми пишаємося високою якістю обслуговування наших покупців, достатньо просто оформити замовлення, після чого Вам переддзвонить оператор ✔ Застосує всі нюанси, проконсультується і з’ясовує зручний спосіб доставки. Купівля в інтернет-магазині LadyTop , можете бути впевнені, що замовлення не буде втрачено і Ви своєчасно отримаєте свою посилку!

 

Багаті форми — це причина купити неперевершену сукню і підкреслити свою індивідуальність. Вдалий дизайн, який робить пошиття по правильній лекалах, дозволяє створювати гарні вбрання для моделей з пишними формами. Інтернет-магазин LadyTop пропонує жіночі сукні великих розмірів оптом від виробника (Україна, Туреччина). В асортименті є сезонні моделі:

  • Щоденні
  • вечір
  • Бізнес

На сайті немає популярних костюмів, які роблять жінок безликими і нецікавими. Всі сукні для повні і красивих силуетів - унікальні. Вони спеціально створені з врахуванням особливостей фігури. Вишукана крона, добра посадка за фігурою, бездоганна з високоякісних тканин.

Великі розміри - великі можливості!

Оригінальні та сміливі фасони, різні фактури тканини, різноманітні колірні рішення у поєднанні з якісним кроєм і широким розмірним рядом від 48 до 72 розміру - одна з основних переваг нашого магазину, яким постійно користуються наші покупці.

Одяг великих розмірів має свої особливості: він повинен бути грамотно змодельованим, виглядати не дуже консервативно і враховувати фізіологічні особливості повних жінок.

Ми пишаємося високою якістю обслуговування наших покупців, досить просто оформити замовлення, після чого Вам передзвонить оператор уточнить усі нюанси, проконсультує та погодить зручний спосіб доставки. Здійснюючи покупки в інтернет-магазині LadyTop, можете бути впевненими, що замовлення не буде втрачено і Ви вчасно отримаєте свою посилку!

Багаті форми – це привід купити неперевершену сукню та підкреслити свою індивідуальність. Вдалий дизайн, якісне пошиття за правильними лекалами дозволяє створювати чудові вбрання для моделей з пишними формами. Інтернет-магазин LadyTop пропонує жіночі сукні великих розмірів оптом від виробника (Україна, Туреччина). В асортименті — сезонні моделі:

повсякденні
вечірні
ділові
На сайті немає поширених нарядів, які роблять жінок безликими та нецікавими. Усі сукні для повних та красивих силуетів – унікальні. Вони спеціально створені з урахуванням особливостей фігури. Відрізняються зручним кроєм, гарною посадкою по фігурі, бездоганним пошиттям із якісних тканин.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner